Klienta karte, Drauga Karte, Privilēģiju karte

Vispārējie noteikumi

 1. SIA „Cafe76" klientu karte (turpmāk tekstā Drauga karte) ir karte, kuru izsniedz „Pica & Grill” restorāni, un kura lietotājam sniedz iespēju ar atlaidēm iegādāties preces.
 2. Drauga kartes saņemšanai iesniegtie personas dati ir aizsargāti atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likumam un citiem normatīvajiem aktiem, un tie tiek apstrādāti ar mērķi izsniegt Drauga karti, iegūt, analizēt un apkopot šajos noteikumos norādītos datus, sazinātos ar klientu, nosūtītu Drauga kartes īpašniekiem piedāvājumus pa pastu, elektronisko pastu vai īsziņas veidā, kā arī izstrādāt piedāvājumus Drauga kartes lietotājiem.
 3. Izsniedzot Drauga karti, ar to tiek piešķirta procentuāla atlaide no pirkuma summas atbilstoši atlaižu programmai (tas neattiecas uz īpašo piedāvājumu precēm un akcijām).
 4. SIA „Cafe76” ir tiesības, laiku pa laikam noteikt un/vai mainīt produktus, kuriem tiek piemērota īpaša atlaide, lietojot Drauga karti.
 5. SIA „Cafe76” apstrādā Drauga kartes anketā norādītos klienta datus, tikai anketā norādītajā apjomā un tajā paredzētajiem mērķiem, neizpauž iegūtos datus trešajām personām, izņemot gadījumus, kad datu atklāšanas pienākums vai tiesības izriet no tiesībsargājošo iestāžu, Valsts vai Pašvaldību normatīvajiem aktiem.

Drauga kartes izsniegšanas noteikumi

 1. Saņemot šo karti, jāaizpilda tai pievienotā anketa un jānodod SIA „Cafe76” darbiniekam.
 2. Klientam ir tiesības piekrist vai nepiekrist katram konkrētajam Drauga kartes izmantošanas mērķim, izdarot par to atzīmi anketā.
 3. Ja anketas lauki ir aizpildīti nepilnīgi vai nepareizi, SIA „Cafe76” ir tiesības bloķēt karti bez iepriekšēja brīdinājuma, līdz brīdim, kad trūkumi tiek novērsti.
 4. Klienta kartei nav derīguma termiņa ierobežojuma. Par visām iespējamām izmaiņām klients tiek informēts uz anketā norādīto e-pastu vai tālr.

Drauga kartes izmantošanas noteikumi

 1. Drauga karte piešķir atlaidi rēķinam visos SIA „Cafe76” „Pica&Grill” restorānos un „Dienas Bufete” kafejnīcās Latvijā.
 2. Lai atlaide varētu tikt piemērota, Drauga karte ir jāuzrāda pirms norēķina veikšanas.
 3. Drauga kartes atlaide nesummējas ar citām atlaidēm un neattiecas uz akcijas precēm.
 4. Karte nav norēķina līdzeklis. Uzrādot karti, par pirkumiem iespējams norēķināties skaidrā naudā vai ar bankas debetkartēm vai kredītkartēm.
 5. Drauga kartes nozaudēšanas vai zādzības gadījumā kartes lietotājam ir pienākums par to paziņot SIA „Cafe76” pārstāvjiem pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Citi Drauga kartes izmantošanas noteikumi

 1. SIA „Cafe76” ir tiesīga bez iepriekšēja brīdinājuma bloķēt Drauga karti sekojošos gadījumos:
  - Klients nav apmaksājis rēķinu;
  - No anketā uzrādītā tālruņa veikts viltus pasūtījums;
 2. SIA „Cafe76” Drauga kartes noteikumu aktuālā redakcija pieejama mājas lapā www.caffe76.lv. Gadījumā, ja pastāv atšķirības starp šiem noteikumiem un mājas lapā esošajiem noteikumiem, spēkā ir mājas lapā atrodamie noteikumi.
 3. SIA „Cafe76” nav atbildīga par zaudējumiem un/vai izmaksām, kas klientiem var rasties, slēdzot klienta karti.
 4. Ja kartes lietotājs nevēlas turpināt kartes izmantošanu atbilstoši noteikumiem, tam ir tiesības informēt par to SIA „Cafe76” pārstāvjus, nesaņemot nekādu atlīdzību kā arī neatgriežot kartes maksu.
 5. SIA „Cafe76” ir tiesības mainīt Drauga kartes lietošanas noteikumus, bez iepriekšēja brīdinājuma, publicējot tos mājas lapā www.caffe76.lv
 6. Drauga kartes lietotāju drošībai, saņemot vai atsakoties no kartes, personai, kura to dara ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.
 7. Gadījumos, kad klienta karte nedarbojas un tai ir redzami vizuāli defekti, jaunas kartes iegūšanai ir nepieciešams atkārtoti veikt maksu par kartes iegādi.