Mājas lapas lietošanas noteikumi

Vispārējie noteikumi

1.1. Vietnes īpašnieks un administrators ir SIA "Cafe76".

1.2. Pasūtot Preci ar interneta veikala www.caffe76.lv starpniecību, Klients piekrīt Preces pārdošanas noteikumiem (turpmāk tekstā – Noteikumi), kuri izskaidroti zemāk.

1.3. Minētie Noteikumi, kā arī Vietnē izvietota informācija par Preci ir publiska.

1.4. Savstarpējās attiecības starp Klientu un Pārdevēju reglamentē Latvijas Republikas likumdošana.

1.5. Pārdevējs atstāj sev tiesības veikt grozījumus šajos Noteikumos.

Reģistrācija

2.1. Pasūtījuma noformēšana ir pieejama Klientam ar vai bez https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-pas-cher/ reģistrācijas vietnē.

2.2. Pārdevējs nav atbildīgs par informācijas, kuru Klients norāda reģistrācija formā, precizitāti un ticamību.

2.3. Klients apņemas neizpaust savu lietotāja vārdu un paroli, kurus norādīja reģistrācijas formā. Ja Klientam radušās aizdomās par lietotāja vārda vai paroles izpaušanu vai ir radušās aizdomas par to izmantošanu no trešo personu puses, Klients apņemas nekavējoties par to informēt Pārdevēju, nosūtot vēstuli uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Vēstule ir jānosūta no reģistrācijas formā norādītas elektroniskās adreses.

Pasūtījuma noformēšana un tā izpildes termiņi

3.1. Klients var noformēt Pasūtījumu pa telefonu vai ar mājas lapas palīdzību.

3.2. Preces saņemšanas termiņš ir atkarīgs no Pasūtījuma daudzuma, no piegādes veida, reģiona un adreses, no attiecīga piegādes dienesta darba, kurš nodrošina šā Pasūtījuma piegādi un nav tieši atkarīgs no Pārdevēja.

3.3. Vietnē izvietoti informācijas materiāli nevar pilnībā atspoguļot preces īpašības. Pirms Pasūtījuma noformēšanas Klientam ir tiesības vērsies pie Pārdevēja ar Preces detaļu precizēšanu. Ja klients nav vērsies pie Pārdevēja pēc detalizētiem skaidrojumiem, uzskatāms, ka Klientam, noformējot Pasūtījumu, nav radušās šaubas par Preces īpašībām.

3.4. Gadījumā, kad Preces nav Pārdevēja noliktavā vajadzīgajā daudzumā, tajā skaitā no Pārdevēja neatkarīgo iemeslu dēļ, Pārdevējam ir tiesības anulēt doto pozīciju Klienta Pasūtījumā, informējot par to Klientu, nosūtot paziņojumu uz elektroniskā pasta adresi, kuru Klients norādīja, reģistrējoties vietnē.

3.5. Gadījumos, kad klients atsakās no Pasūtījuma , Pasūtījuma summa tiek atgriezta Klientam.

3.6. Interneta veikala www.caffe76.lv ievietotajiem Preču aprakstiem ir tikai informatīvs raksturs un dotās informācijas izmantošana nerada juridiskās saistības starp apmeklētāju un Pārdevēju. Preces apraksts var neatbilst Klienta informatīvo pieprasījumu kritērijiem.

3.7. Interneta veikala www.caffe76.lv īpašnieki nenes atbildību par fotoattēlu krāsu parametru nodošanu Klienta displejā.

Preces apmaksa

5.1 Preces cena tiek norādīta vietnē. Gadījumā, ja tika norādīta nepareiza pasūtītās Preces cena, Pārdevējs pie pirmās iespējas informē Klientu, lai anulētu vai apstiprinātu Klienta Pasūtījumu. Ja sazināties ar Klientu nav iespējams, minētais Pasūtījums tiek uzskatīts par anulētu. Ja Pasūtījums tika apmaksāts, Pārdevējs atgriež apmaksas summu.

5.2 Pārdevējam ir tiesības piešķirt Klientam Precei. Pārdevējs ir tiesīgs tās grozīt vienpusējā kārtībā.

5.3. Pasūtījumu iespējams apmaksāt skaidrā naudā vai ar norēķinu karti.

Intelektuālais īpašums

7.1 Visas vietnē publicētās tekstuālās informācijas un grafisko attēlu kopēšana ir aizliegta. Vietnē izvietotais Caffe76 zīmols, preču zīmju nosaukums un logotipi pieder to īpašniekam.

Personīgās informācijas konfidencialitāte un drošība

8.1 Klienta informācijas sniegšana.

8.1.1 Reģistrējoties vietnē, Klients sniedz šādu informāciju:

Vārds

Uzvārds

E-pasta adrese

Tālrunis

8.2 Klienta sniegtās informācijas izmantošana.

8.2.1 Pārdevējs izmanto Klienta informāciju ar nolūku:

Savu saistību izpilde attiecībā pret Klientu;

Vietnes novērtēšanai un darba analīzei;

8.2.2 Pārdevējam ir tiesības nosūtīt Klientam reklāmas un informatīvo paziņojumu. Ja Klients nevēlās saņemt no Pārdevēja šāda satura paziņojumus, viņš var nosūtīt attiecīgu paziņojumu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

8.3 Pārdevēja saņemtās informācijas izpaušana.

8.3.1 Pārdevējs apņemas neizpaust no Klienta saņemto informāciju. Par pārkāpumu netiek uzskatīta informācijas nodošana par Klientu aģentiem un trešajām personām, kuras darbojas saskaņā ar Pārdevēju noslēgto līgumu ar nolūku Klienta priekšā pieņemto saistību izpildei.

8.3.2 Pārdevējs saņem IP adreses informāciju par vietnes www.caffe76.lv apmeklētājiem. Šī informācija netiek izmantota ar nolūku apmeklētāja personības noteikšanai.

8.4 Pārdevējs nenes atbildību par Klienta vietnē publiskajā formā sniegto informāciju

Citi noteikumi

9.1 Attiecības starp Klientu un Pārdevēju reglamentē Latvijas Republikas likumdošana.

9.2 Radušos jautājumu vai domstarpību gadījumā, Klients telefoniski vai izmantojot e-pastu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Visas radušās domstarpības puses pēc iespējas risinās pārrunu ceļā. Ja vienošanās netiek panākta, strīds tiks nodots izskatīšanai tiesā saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.